Teleskop-System MayTec

Teleskopický systém firmy MayTec umožňuje konstrukci lineárních os a manipulačních zařízení prostřednictvím několika málo dílů. Dobré kluzné vlastnosti ve spojení s nastavitelnými velkoplošnými destičkami zaručují vedení s vysokou nosností a bez vůle. Teleskopický systém se vyznačuje vysokou flexibilitou a nosností, respektive zatížitelností při minimální vlastní váze. Modularita, jednoduchá montáž, minimální údržba a odolnost vůči korozi jsou společně se samozřejmou kompatibilitou s profilovým systémem MayTec zárukou optimálního řešení vašich aplikací.

Teleskop_System_02_ff9701f53c.jpg (16 KB)

Výhody systému a příklady využití:

  • výšková nastavitelnost konstrukcí
  • snadná manipulace
  • automobilový průmysl
  • potravinářský průmysl

Katalogy ke stažení:

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.