Schutzzaun System MayTec

V sortimentu firmy MayTec najdete i profesionální ochranné zabezpečovací oplocení a kryty. Tato oplocení nabízejí při splnění všech bezpečnostních norem vysokou flexibilitu a spolehlivost. Splněním zátěžových testů (např. náraz o hmotnosti 100 kg při rychlosti 20 km/h - uvolnění energie 1600 joulů) patří k schváleným systémům u mnoha automobilových koncernů, které jinak standardně vyžadují velmi vysoké bezpečnostní parametry. Speciální hliníkové profily umožňují použití výplně jak z pletiva, tak i z plošných elementů, jako jsou polykarbonáty, plexiskla atd.

ochranné oplocení.jpg (16 KB)

 Možnosti využití:

  • krytování strojů a linek
  • zabezpečení robotů
  • gumárenský průmysl
  • automobilový průmysl

Katalog ke stažení:

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.