Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. weitere Informationen

Aluminium-Profil-System MayTec

V roce 2016 jsme se stali systémovým partnerem německé firmy MayTec Aluminium Systemtechnik GmbH, výrobcem a dodavatelem hliníkových stavebnicových profilových systémů pro Lean Manufacturing. Firma sídlí na adrese Kopernikusstrasse 20, Dachau, odkaz na domovské stránky firmy zde www.maytec.de.

hliníkové profily.jpg (58 KB)

Profilový systém MayTec

  • nabízíme komplexní hliníkový profilový systém
  • všechny konstrukční stavebnicové profily mohou být kombinovány v každé požadované poloze navzájem
  • sortiment příslušenství umožňuje funkční a estetické řešení pro mnoho různých aplikací

Možnosti dodávky 
Univerzální systém MayTec nabízí i různé možnosti dodávek. Vyberte si z těchto variant:

  • dodávka základních prvků z katalogu
  • dodávka řezaných a opracovaných profilů pro vlastní montáž
  • dodávka montovaných modulárních jednotek
  • dodávka a montáž zařízení přímo u vás

Manipulace
Hliníkový stavebnicový profilový systém MayTec lze velmi snadno opracovávat a rychle instalovat. Je flexibilní a modulární, což znamená, že může být snadno upraven a je znovu použitelný kdekoliv. Tým našich odborníků vám pomůže při navrhování celků ze systému MayTec šitých na míru pro vaše jednotlivé aplikace samozřejmě s přihlédnutím k vámi požadovaným rozměrům, zatížení a stabilitě.

Katalogy ke stažení
PRODUKTOVÝ KATALOG 2015 CZ [3,9 MB]
PRODUKTOVÝ KATALOG 2015 DE [3,9 MB]
PRODUKTOVÝ KATALOG 2015 GB [3,9 MB]

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+49 (0) 173 4777 410 | info@metalsteel.de