Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. weitere Informationen

LOGIFORMKONFIGURATOR

KONFIGURÁTOR LOGIFORM

STÁHNĚTE SI KONFIGURÁTOR ZDARMA A VYTVOŘTE SI VLASNÍ NÁVRH

Stáhnout

Verwenden Sie den frei verfügbaren Logiform Konfigurator, um den Entwurfsprozess erheblich zu beschleunigen. Darüber hinaus können Sie selbst eine genaue Visualisierung der Struktur erstellen, bevor Sie mit dem Zusammenbau beginnen.

 

Möchten Sie wissen, wie geht es?

Finden Sie, wie das SketchUp zum Laufen bringen und Ihre eigenen Strukturen aus einem Rohrsystem entwerfen.

JAK STÁHNOUT A NAINSTALOVAT
JAK NAVRHNOUT SPÁDOVÝ REGÁL

 

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.

+49 (0) 173 4777 410 | info@metalsteel.de