Clean Room System MayTec

Firma MayTec rozšiřuje svůj sortiment také o nové komponenty pro zvýšení možnosti využití jejího profilového systému v těch oblastech, kde platí vysoké požadavky na sterilitu prostředí. Pokrytím oblastí v elektrotechnice, v optickém průmyslu spolu s potravinářským průmyslem a lékařskými technologickými aplikacemi, může být MayTec profilový systém nyní využit ve velkém měřítku. Hliníkový profilový systém MayTec umožňuje jednoduchou a rychlou montáž a přitom zaručuje nejvyšší stabilitu.

Reinraum_System_02_23f554b1e9.jpg (13 KB)

Využití například v těchto oborech:

  • čisté prostory
  • elektrotechnický průmysl
  • potravinářský průmysl
  • lékařské aplikace
  • farmaceutický průmysl
  • výroba optických přístrojů

Katalogy ke stažení:

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.