Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. weitere Informationen

Baukasten-System Logiform

Základem stavebnicového systému Logiform jsou různé druhy ocelových trubek, které se dodávají v jednotné délce 4000 mm a dodávají se buď celé nebo již nařezané a sestavené podle požadavku zákazníka.

trubkové systémy Logiform

Druhy trubek:

Logiform Q PipeLogiform Q Pipe

Logiform Conductive PipeConductive Pipe

Logiform Antistatic PipeAntistatic Pipe

Logiform Slide PipeSlide Pipe

Logiform Stainlesss Pipe.jpg (45 KB)Stainless Pipe

Logiform Aluminium PipeAluminium Pipe

Logiform Pearlshine PipePearlshine Pipe

Coloured PipeColoured Pipe

 

  Trubky Logiform Ø 28 mm, délka 4000 mm

  Struktura trubek Logiform

trubky_logiform_13.jpg (611 KB) trubky_logiform_12.jpg (104 KB)

 

Standardní barvy podle druhu trubek a tloušťky stěny:

Logiform trubky

Porovnání odolnosti ocelových trubek potažených ABS plastem s trubkami Logiform Q-Pipe upravených práškovým nástřikem vůči chemikáliím, olejům a jiným agresivním látkám:

Comparison Table of ABS Resin and Logiform Q-Pipe

 

Warum mit uns zusammenarbeiten?

KOMPLEXNOST

Navrhujeme a dodáváme KOMPLETNÍ řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Doprava, montáž, záruční i pozáruční servis.

Specialisté v týmu

Proškolený personál a letité zkušenosti jsou zárukou kvalitně odvedené zakázky. Zodpovíme každý váš dotaz, vše vysvětlíme a doporučíme nejlepší řešení. Vyhotovíme vizualizaci, vybavíme vás potřebnými materiály.

SHOWROOM na 300 m?

Kromě bohaté nabídky Lean produktů vás zveme shlédnout také široký sortiment kovového nábytku. V příjemném prostředí naší vzorkovny se můžete během konzultace osvěžit kávou, čajem či jen minerální vodou.

LEAN PORADENSTVÍ

U nás máte možnost realizovat vaše plány a projekty ve spolupráci s odborníky a nechat se inspirovat. Navštivte náš showroom, budete překvapeni nekonečnými možnostmi a variabilitou našich výrobků.